In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

joomla templates and joomla extensions by zootemplate.com Get Adobe Flash player

Montáž a servis PC

TlačiťE-mail

Ponúkame návrh a predaj PC zostáv podľa priania zákazníkov. Zhotovíme Vám počítačovú zostavu „šitú“ priamo pre Vaše potreby . Pri návrhu berieme v úvahu Vaše prioritné požiadavky a zostavu na konfigurujeme z pohľadu pre Vás najdôležitejších parametrov. Môžeme zostavu navrhnúť prioritne z pohľadu ceny a vytvoríme tzv. „ekonomickú zostavu“ alebo z pohľadu výkonu a vytvoríme tzv. „hernú alebo profesionálnu zostavu“, prípadne akýkoľvek iný „mix“ spĺňajúci Vaše požiadavky.

Plne si uvedomujeme, že sme relatívne malá firma a nedokážeme v plnej miere cenovo súperiť s veľkými firmami a obchodnými reťazcami na poli PC trhu, ale na druhej strane opätovne vieme v prospech zákazníka využiť našu flexibilitu a ústretovosť v oblasti našich služieb aj na tomto poli.

Ako rozširujúce služby ponúkame zdarma ku každej u nás zakúpenej PC zostave:

- dovoz, inštaláciu a odskúšanie PC zostavy priamo u zákazníka

- oboznámenie sa z obsluhou PC zostavy, prípadne predinštalovaných softwarových produktov, inštaláciu antivírového programu, nastavenie internetového pripojenia, zakúpenej tlačiarne apod.

- 1x počas záručnej doby, odborné prečistenie a kontrolu PC zostavy tzv. profylaktika

- počas celej záručnej doby poskytujeme telefonickú poradenskú službu, kde Vám poradíme s riešením rozličných problémov, s ktorými si nebudete vedieť rady

- poskytneme cenové zvýhodnenie pri využití našich ďalších služieb pre Vás alebo Vašich príbuzných, stačí ak sa preukážu platnou faktúrou alebo dokladom o zaplatení tovaru alebo služieb od našej firmy.

Takýto rozsah služieb zdarma Vám v súčasnosti neponúka nikto na trhu – preto je to výnimočne dobrá ponuka, ak zvažujete nákup PC zostavy.

Komplexnosť našich služieb by nebola úplná, ak by nezahrňovala servisnú činnosť v rámci ktorej naša firma poskytuje nasledovné činnosti:

- diagnostika poruchy počítača - oprava alebo výmena chybných komponentov PC zostav

- upgrade starších PC zostáv s cieľom zvýšenia ich výkonu

- inštalácia a konfigurácia PC komponentov ( grafické karty, tv karty ..)

- inštalácia a konfigurácia sieťových komponentov (router, modem ...)

- inštalácia a reinštalácia operačného systému , ovládačov, aplikácií a pod.

- odvírenie, vyčistenie registrov. odstránenie nežiaducich aplikácií

- zmluvná starostlivosť o počítače pre menšie firmy a živnostníkov

Uvedený rozsah služieb poskytujeme za nízke ceny a v krátkom čase s osobitým zreteľom a zameraním na potreby domácností, živnostníkov a menšie firmy.

Neváhajte a informujte sa pomocou kontaktného formulára na čokoľvek čo Vás zaujíma. Ochotne Vám odpovieme na všetky Vaše otázky – Naša firma je tu pre Vás a budeme radi ak využijete naše služby.

Nezabudnite – DaSoft - Vaša správna voľba!

 

Kontaktovať nás môžete:

Mobilný kontakt E-Mailový kontakt
Každý pracovný deň od 08:00 - 17:00 0914 126 657 info@dasoft.sk