In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

joomla templates and joomla extensions by zootemplate.com Get Adobe Flash player

15% zľava

TlačiťE-mail

Akcia pre živnostníkov a menšie firmy (Zľava -15% z objednávky)

Podnikáte a nemáte webovú stránku alebo ste s ňou nespokojný? Naša firma Vám zhotoví rýchlo a lacno profesionálnu webovú prezentáciu, ktorá bude nielen estetický lákavá ale bude vzhľadom k oboru Vášho podnikania aj vysoko účelná.

Do webovej stránky Vám zakomponujeme interaktívne prvky podľa charakteru Vášho podnikania tak, aby Vám to prinieslo nové možnosti v ponuke Vašich služieb a prilákalo ďalších potencionálnych zákazníkov a objednávky.

Minimálna investícia do takejto webovej prezentácie sa Vám veľmi rýchlo vráti v podobe nových zákazníkov a v značnej miere zvýši prestíž Vašej firmy v porovnaní s konkurenciou.

V prípade Vášho záujmu Vás navštívime, posúdime charakteristiky Vašej podnikateľskej činnosti a vypracujeme niekoľko alternatívnych návrhov, pritom v plnej miere rešpektujeme Vaše predstavy a názory.

Nezáleží na tom v akom obore podnikáte, je úplne jedno či vlastníte kaderníctvo, opravovňu , maloobchodnú predajňu alebo ste realitný agent, či drobný remeselník, pre každú činnosť vieme navrhnúť vhodné riešenie v súlade s Vašimi predstavami a to za bezkonkurenčné ceny na súčasnom trhu.

V termínoch od 1.9.2017 do 31.12.2017 poskytujeme na všetky naše služby zľavu 15% z celkovej ceny objednaných služieb. Využite túto jedinečnú príležitosť a objednajte si naše služby za bezkonkurenčné ceny a zviditeľnite tým svoje podnikanie.

Úhradu objednaných služieb je možné u nás previesť aj formou mesačných splátok stanovených zmluvnou dohodou so zákazníkom. V prípade e-shopov je možný aj zmluvný prenájom na určité obdobie s možnosťou dodatočného odkúpenia.

Pri dlhodobejšej spolupráci vieme cenovú politiku kreatívne prispôsobiť tak, aby ostalo v platnosti naše firemné heslo – DaSoft - Vaša správna voľba!

 

Kontaktovať nás môžete:

Mobilný kontakt E-Mailový kontakt
Každý pracovný deň od 08:00 - 17:00 0914 126 657 info@dasoft.sk